Спортивні змагання відбулись на базі Кам’янського Палацу Спорту ім. М.Г. Миндру Саф’янівської сільської ради 1

Змагання – це справжнє свято для всіх учасників! Незабутні враження для уболівальників і важлива подія в житті будь-якого спортсмена, яке залишиться з ним надовго. І, звичайно, отримати заслужену нагороду.

На території Саф’янівської сільської ради на базі Кам’янського Палацу Спорту ім. М.Г. Миндру відбулись спортивні змагання з трьох видів спорту: жіночій баскетбол, армспорт та шахи. У змаганнях прийняли участь команди з 10 сіл Саф’янівської та Суворовської територіальних громад: Кам’янка, Стара Некрасівка, Багате, Каланчак, Лощинівка, смт. Суворове, Кирнички, Комишівка, Саф’яни, Озерне.

Армспорт став традиційним видом спорту, який неодноразово проводився в селі Кам’янка і цей рік не є винятковим. Цей вид єдиноборства у багатьох народів став традиційним способом виявити найсильнішого. Призерами в змаганнях з армспорту стали представники села Кам’янка, 2 місце зайняли спортсмени з села Лощинівка, 3 місце дісталося спортсменам з смт Суворове.

Чудова атмосфера тривала під час жіночого баскетболу. В результаті чемпіонками стала команди господарів – дівчата села Кам’янка, за 2 місце змагалась команда села Стара Некрасівка та 3 місце отримала команда села Багате.

Шахи люблять і знають у всіх куточках нашої планети. В Саф’янівській територіальній громаді гравці з шахів змогли доторкнутися до чарівного світу дерев’яних фігур, міцно і надовго подружилися з грою мудреців. Довго всі учасники змагань ламали голови над партіями, намагаючись поставити супернику «шах» і «мат» або вийти в заповітні «дамки». В результаті переможцем змагань став гравець з смт Суворово, 2 місце отримав гравець з села Кирнички і 3 місце дісталося гравцю з села Комишівка.

Організація і проведення змагання пройшли на високому рівні, і всі команди та гравці вважають, що такі заходи потрібно проводити частіше. Спортивні змагання – це якийсь прототип людських відносин, який дійсно існує в світі, сюди входить боротьба, перемоги і поразки, прагнення до вдосконалення, досягнення різноманітних цілей.