Стратегічне бачення розвитку регіону! 1

Агенція регіонального розвитку Одеської області взяла участь у засіданні Робочої групи з розробки Стратегії комплексного повоєнного відновлення та розвитку Одеської області.

Під час засідання, разом з експертами Швейцарсько-українського проєкту DECAIDE, UCORD, EGAP та представниками проєкту USAID HOVERLA, обговорили проведену роботу та розглянули проєкт Стратегії розвитку Одеської області. Дякуємо міжнародним проєктам за потужну команду експертів та співпрацю!

Нагадаємо, над унікальним стратегічним документом експерти працювали більш ніж півроку. За цей час, проведено понад 35 зустрічей з бізнесом, громадським сектором. Долучено та проаналізовано інформацію з 82 громад та різних аналітичних установ та інституцій. Проведені стратегічні сесії з науковцями, аграрним, логістичним та ІТ сектором. Проведено п’ять тематичних Форумів Відновлення, на яких обговорювались пріоритетні напрямки розвитку регіону. Залучення різних сторін в процес розробки стратегії створює платформу для ширшого обговорення, узгодження ідеї та врахування різноманітних поглядів. Це може стати основою для успішної імплементації стратегії та подальших проектів.

Робота над стратегічним документом проходила за аналітичним та комунікаційним супроводом Агенції регіонального розвитку Одеської області.

Презентація стратегії регіонального розвитку це важливий етап, основна мета – детально представити цілі, завдання, пріоритети та конкретні заходи, спрямовані на покращення економічного, соціального, культурного та екологічного стану регіону.

Документ враховує глобальні процеси, які впливають на Одещину та Україну в цілому, природно-географічні передумови розвитку регіону, визначає стратегічні цілі та завдання, виконання яких дозволить використати потенціал зростання задля покращення добробуту населення.

Працюємо над розвитком регіону разом!

Фото доступне за посиланням: https://www.facebook.com/safianyotg/posts/pfbid02rXCbBucrZuphYooJGLeATGqXKXmfPuNMTHNwb2qUP2nS78Ra2k82EMKBLyRREKg3l