В Саф‘янівській сільській раді відбулось пленарне засідання сесії 1

У середу, 7 лютого, під головуванням Саф‘янівського сільського голови Наталії Тодорової відбулось пленарне засідання XXXV сесії.

Серед питань порядку денного – звіт Саф’янівського сільського голови Наталії Тодорової про діяльність сільської ради та її виконавчих органів за 2023 рік.

У своїй доповіді голова громади прозвітувала про підсумки роботи депутатського корпусу сільської ради, її виконавчого комітету, апарату ради, комунальних підприємств та установ, підпорядкованих сільській раді. Крім того, Наталія Іванівна поінформувала про зроблену роботу кожного відділу апарату виконавчого комітету, про виконання бюджету протягом 2023 року, акцентуючи увагу на використанні бюджетних коштів по кожному розпоряднику.

Крім підсумків роботи, очільник громади окреслила основні пріоритети роботи громади у 2024 році – підтримка підрозділів ЗСУ та ВПО, розвиток та модернізація комунальних закладів, співробітництво з міжнародними організаціями, залучення інвестицій та нових проектів для поліпшення умов проживання громадян.

Крім цього, на пленарному засіданні сесії депутати одноголосно прийняли наступні важливі рішення: про внесення змін до рішення Саф’янівської сільської ради «Про бюджет Саф’янівської сільської територіальної громади на 2023 рік», про виконання бюджету Саф’янівської сільської територіальної громади за січень – грудень 2023 року, про внесення змін до рішення Саф’янівської сільської ради «Про бюджет Саф’янівської сільської територіальної громади на 2024 рік», про затвердження звіту про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Саф’янівської територіальної громади Ізмаїльського району Одеської області на 2023 рік, про внесення змін до рішення Саф’янівської сільської ради «Про порядок прийому дітей до закладів дошкільної освіти Саф’янівської сільської ради» та затвердження Порядку прийому дітей до закладів дошкільної освіти Саф’янівської сільської ради у новій редакції, про заходи щодо перейменування населеного пункту Першотравневе Саф’янівської сільської територіальної громади, земельні питання тощо.

Прийняті рішення будуть опубліковані на офіційному сайті громади.

Фото доступне за посиланням: https://www.facebook.com/safianyotg/posts/pfbid0FfPovfq9R3YuZx2vnuvCbzgGhHEbzPGbRiLuY8s8y3NBepmNMQpfev2dYcASh499l