Тривають роботи з розчищення Барановського лісу 1

Багато хто, почувши назву «Барановський ліс», замислюються про його місцезнаходження в Бессарабії . А мова йде про природно-заповідну територію України, яка розташована уздовж дороги, що веде до села Лощинівка. Барановський ліс, площею 163 га, є справжнім надбанням природи та приваблює своїм дивовижним світом флори і фауни.

Але так було не завжди. Останнім часом до Баранівського лісу стали вивозити різне сміття, перетворюючи ландшафтний заказник в смітник. Адміністрація Саф’янівської громади зайнялась вирішенням цієї проблеми.

Вже з Барановського лісу було вивезено сміття на більш ніж 70 тракторних причепах. Також в роботах з розчищення лісу активно брали участь староста с. Лощинівка Дмитро Бережний, депутат Саф’янівської сільської ради Олександр Дянков та небайдужі мешканці Лощинівки.

Не забувайте, що чистота та порядок нашого рідного краю починається з кожного з нас!

Сектор інформаційної діяльності Саф’янівської сільської ради