У Cаф’янівській громаді стартував ІІ (територіальний) етап спортивних змагань «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» 1

У вівторок, 20 лютого, в Саф’янівській територіальній громаді на базі Ларжанського ліцею стартував ІІ (територіальний) етап спортивних змагань «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО», що проводяться за ініціативою Президента України Володимира Зеленського.

Цей загальнонаціональний проєкт об’єднав всі 16 закладів загальної середньої освіти Саф’янівської сільської ради в спільній меті залучити якомога більше дітей до здорового способу життя і занять спортом та навчити бути командою.

Адміністрація та педагогічний колектив Ларжанського ліцею гостинно зустріли гостей та учасників спортивних змагань, демонструючи високу організацію і неймовірно теплу атмосферу. Несподіванкою для всіх учасників став яскравий та креативно оформлений банер з логотипами всіх команд. Вихованці ансамблю «Слов’яночка» підготували зворушливий танець «Журавлі», який присвятили загиблим воїнам.

На урочистому відкритті спортивних змагань «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» були присутні секретар Саф’янівської сільської ради Сергій Стандратюк, заступниця голови Ізмаїльської РД(В)А Марина Деной, перший заступник Саф’янівського сільського голови, заступник голови організаційного комітету змагань Петро Хаджиков, начальник відділу освіти охорони здоров’я та культури Ізмаїльської РД(В)А Ярославна Пєнова, начальник управління освіти Саф’янівської сільської ради Тетяна Якименко, директор КЗ «ДЮСШ» Тетяна Скрипніченко, начальник дошкільної та позашкільної освіти управління освіти Саф’янівської сільської ради Ольга Кіосєва та члени організаційного комітету змагань.
120 юних спортсменів, а це 10 команд, які обрали свій талісман змагань «Панда» (Багатянський ЗЗСО), «Летючі дракони» (Бросківський ЗЗСО), «Ірбіси» (Кам’янський ліцей), «Леви» (Комишівський ЗЗСО), «Скорпіони» (Лощинівська гімназія), «Тигри» (Кислицький ліцей), «Амурські тигри» (Ларжанський ліцей), «Південні дельфіни» (Озернянський ліцей), «Рись» (Саф’янський ЗЗСО) та «Сніжний барс» (Старонекрасівський ЗЗСО) змагались з волейболу. Кожна команда продемонструвала спортивні навички, згуртованість, витривалість та потужну енергію. Емоції і жага до перемоги були на максимумі!

За результатами змагань переможцем стала команда «Панда» (Багатянський ЗЗСО). Друге місце виборола команда «Сніжний барс» (Старонекрасівський ЗЗСО), а третє місце зайняла команда «Амурські тигри» (Ларжанський ліцей).

Щиро вітаємо переможців та всіх учасників змагань зі вдалим стартом! Нехай цей день буде ще одним кроком до нових досягнень та перемог у спортивних змаганнях і мотивацією до здорового способу життя.

Висловлюємо вдячність керівникам команд за підготовку наших спортсменів та суддівській колегії за толерантність та професіоналізм! Далі буде!

#разомпереможемо, #пліопліч, #шкільніліги, #scl_odesaregion

Фото доступне за посиланням: https://www.facebook.com/safianyotg/posts/pfbid02X7UAmLQWXdm47ye9UWgT3mCrxgbD8AX9zy5puTLNrz3zfdCi9yz5PnCkGafr2tgKl