У Саф’янівській сільській раді відбулась нарада з керівниками народних колективів та директорами Будинків культури 1

У п’ятницю, 10 вересня, у відділі культури, молоді, туризму та спорту Саф’янівської сільської ради відбулась нарада з керівниками народних колективів та директорами Будинків культури громади, яку очолив Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова та начальник відділу культури, молоді, туризму та спорту Саф’янівської сільської ради Людмила Дерменжи.

Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова висловила подяку всім учасникам Ярмарку щедрості і таланту, який пройшов 4 вересня на стадіоні в с. Саф’яни. Наталія Іванівна акцентувала увагу на тому, що кожен з учасників вклав всю свою душу у підготовку до свята, і тільки завдяки спільним зусиллям вдалось провести захід на такому вищому рівні.

Крім цього, під час наради були обговорені питання щодо підготовки до проведення святкових заходів на найближчий час та визначений план роботи.