У Саф’янівській сільській раді відбулась нарада з керівниками народних колективів 1

У четвер, 29 квітня, у відділі культури, молоді, туризму та спорту Саф’янівської сільської ради відбулась нарада з керівниками народних колективів, яку очолили перший заступник Саф’янівського сільського голови Петро Хаджиков на начальник відділу культури, молоді, туризму та спорту Саф’янівської сільської ради Людмила Дерменжи.

Під час засідання присутні обговорили проблемні питання щодо діяльності народних колективів та шляхи їх подолання. Також, керівниками народних колективів були підписані договори про повну матеріальну відповідальність, з метою забезпечення неушкодженості та збереження відділу культури, молоді, туризму та спорту Саф’янівської сільської ради. Крім цього, були підписані контракти із професійними творчими працівниками (художнім та артистичним персоналом) державних та комунальних закладів культури про призначення працівника на посаду.

В завершенні засідання був визначений план роботи на найближчий час.

У Саф’янівській сільській раді відбулась нарада з керівниками народних колективів 3

У Саф’янівській сільській раді відбулась нарада з керівниками народних колективів 5

У Саф’янівській сільській раді відбулась нарада з керівниками народних колективів 7

У Саф’янівській сільській раді відбулась нарада з керівниками народних колективів 9