Увага, оголошення 1

Відповідно до ст.10, 32,  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частини п’ятої ст.24 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», ст.7 Постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року №1077 «Про спостережну раду закладу охорони здоров’я та внесення змін до Типової форми контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я», Саф’янівська  сільська рада Ізмаїльського району Одеської області повідомляє  «Про намір утворення спостережної ради при Комунальному Некомерційному Підприємстві Саф’янівської  сільської ради Ізмаїльського району Одеської області «Центральна районна лікарня».

Саф’янівська  сільська рада Ізмаїльського району Одеської області оголошує про намір утворення спостережної ради при Комунальному Некомерційному Підприємстві Саф’янівської  сільської ради Ізмаїльського району Одеської області «Центральна районна лікарня».

Спостережна рада утворюється за рішенням власника (уповноваженого ним органу) у кількості від п’яти осіб та не більше 15 осіб, а саме:

  • одного представника соціального захисту населення Саф’янівської  сільської ради;
  • одного представника Комунального Некомерційного Підприємства Саф’янівської  сільської ради Ізмаїльського району Одеської області «Центральна районна лікарня».;
  • одного депутата Саф’янівської  сільської ради Ізмаїльського району Одеської області (за згодою);
  • одного представника від власника охорони здоров’я;
  • представників громадськості та громадських об’єднань, діяльність яких спрямована на захист прав та у сфері охорони здоров’я, організацій, що здійснюють професійне самоврядування у сфері охорони здоров’я ( за згодою) –  один представник.

Спостережна рада діє на засадах добровільності, відкритості та прозорості. Строк повноважень спостережної ради – три роки.

Термін прийому письмових заяв – 10 робочих днів з дати розміщення оголошення на офіційному веб-сайті .

Прийом заяв за адресою: м.Ізмаїл, пр-т Суворова, 69, 301 каб., з 8.00 год. до 17.00 год.