В КНП Саф’янівської сільської ради «Центральна районна лікарня» відкрився блок дитячих інфекцій інфекційного відділення 1

Сьогодні, 31 березня, в КНП Саф’янівської сільської ради «Центральна районна лікарня» відбулось відкриття блоку дитячих інфекцій інфекційного відділення.

В заході взяли участь заступник голови Одеської обласної ради Олександр Урбанський, директор Департаменту охорони здоров’я Одеської обласної державної адміністрації Наталія Одарій-Захар’єва, генеральний директор КНП ООР «Центр громадського здоров’я» Оксана Денисенко, Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова, заступники сільського голови, голова Ізмаїльської районної ради Василь Антонюк, перший заступник голови Ізмаїльської районної державної адміністрації Михайло Шарафаненко, генеральний директор КНП Саф’янівської сільської ради «Центральна районна лікарня» Олег Садковський, завідувачі відділеннями та працівники лікарні.

У відділенні, яке вміщує 50 ліжко-місць, був зроблений капітальний ремонт – здійснено внутрішні оздоблювальні роботи, повністю проведено демонтаж та встановлення вікон та дверей; встановлені енергозберігаючі лампи, сучасна пожежна сигналізація; оновлені стеля, підлога; замінені всі комунікації з водопостачання та каналізації; виконані роботи по заміні системи опалення, повністю замінені електричні мережі, придбано нові меблі.

Палати комфортні та затишні, з окремими санвузлами. В кожній палаті є телевізор, щоб дітки та їх батьки змогли відволіктись та почувати себе комфортно.

Нині цей медичний підрозділ відповідає всім вимогам надання спеціалізованої медичної допомоги, дотримання протиепідеміологічних та санітарно-гігієнічних вимог перебування пацієнтів.

Крім того, тут створені необхідні умови не тільки для надання високоякісної медичної допомоги, але й для максимально комфортного перебування та лікування маленьких пацієнтів!