В Саф'янівській сільській раді відбулось засідання координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання 1

У четвер, 30 березня, в Саф’янівській сільській раді відбулось засідання координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання.

На порядок денний було винесено чотири питання. Серед них: затвердження плану роботи координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання; підготовка та проведення I етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”); хід проведення Спартакіади учнів закладів загальної середньої освіти та вихованців КЗ ДЮСШ з різних видів спорту та організація проведення культурних та виховних заходів до відзначення Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні.

Нарада пройшла у конструктивному руслі. Робота триває.