Проведено конкурс на визначення опорних закладів освіти серед закладів загальної середньої освіти Саф'янівської сільської ради 1

31 березня 2023 року відбулося засідання конкурсної комісії на визначення опорних закладів освіти серед закладів загальної середньої освіти Саф’янівської сільської ради, яку очолив перший заступник Саф’янівського сільського голови Петро Хаджиков.

У конкурсі взяли участь Ларжанський та Кам’янський заклади загальної середньої освіти. Учасниками подані заявки на участь у конкурсі з визначення опорних закладів загальної середньої освіти Саф’янівської сільської ради.

Усі матеріали були подані вчасно та відповідали умовам проведення конкурсу. Конкурсною комісією були оцінені матеріали закладів освіти відповідно до затверджених критеріїв.

За результатами конкурсу Ларжанський та Кам’янський заклади загальної середньої освіти Саф’янівської сільської ради визначені переможцями конкурсу.

Проведено конкурс на визначення опорних закладів освіти серед закладів загальної середньої освіти Саф'янівської сільської ради 3