До уваги власників сільськогосподарських тварин! 1

Відповідно до Закону України «Про ідентифікацію та реєстрацію тварин» від 4 червня 2009 року N 1445-VI (зі змінами), передбачена обов’язкова ідентифікація тварин. Даний Закон визначає організаційні і правові засади ідентифікації та реєстрації тварин з метою одержання оперативної та надійної інформації про поголів’я тварин, щодо статі, віку, породи та їх місцезнаходження для поліпшення управління і прогнозування ринків продукції тваринництва та контролю за епізоотичною ситуацією в Україні.

Дія цього Закону поширюється на юридичних і фізичних осіб, що займаються розведенням та утриманням тварин, проводять їх продаж, забій, утилізацію, надають послуги зі штучного осіменіння та організовують виставки тварин. Даний закон розповсюджується також і на власників тварин, які утримують та/або розводять тварин для власного споживання. Крім необхідної ідентифікації тварин, вищевказаний Закон зобов’язує власників тварин вести їх облік, володіти інформацією про переміщення, забій, реалізацію та падіж.

З питань ідентифікації тварин, мешканці громади, які займаються вирощуванням сільськогосподарських тварин мають звернутися до Ізмаїльського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області за адресою м.Ізмаїл, вул.Вячеслава Чорновола, 2 або за телефоном 096 35 79 029.