В Саф’янівській громаді активно триває акція «За чисте довкілля» 1

Щорічно навесні починається наймасштабніше прибирання нашої рідної України. Проведення Всеукраїнської акції “За чисте довкілля” стало доброю традицією, що відображає активну життєву позицію і прагнення не на словах, а на ділі дбати про благоустрій та чистоту навколишнього середовища!

Активну участь в акції «За чисте довкілля» бере Саф’янівська сільська територіальна громада. Зокрема, у п’ятницю, 31 березня, в парку в селі Саф’яни заступником голови Одеської обласної ради Олександром Урбанським, Саф’янівським сільським головою Наталією Тодоровою, заступниками сільського голови та працівниками ради були висаджені саджанці дерев.

Наразі в населених пунктах громади тривають заходи з озеленення, покращення санітарного стану довкілля та благоустрою прибудинкових територій, парків, скверів, дитячих майданчиків та інших місць масового перебування людей.

Самоорганізовуючись навколо збереження довкілля, ми розбудовуємо нашу громаду! Кожен із нас може зробити свій вклад у цю благодійну справу. Давайте разом дбати про чистоту населених пунктів нашої громади, про чистоту навколо себе! Адже чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять!