В Саф'янівській громаді активно тривають заходи з благоустрою 1

Проведення щорічних заходів з благоустрою на території Саф’янівської громади стало доброю традицією, що відображає активну життєву позицію і прагнення не на словах, а на ділі дбати про благоустрій та чистоту навколишнього середовища.

Використовуючи кожну погожу годину, в населених пунктах громади триває активна робота з благоустрою. Зокрема, вчора працівники управління житлово-комунального господарства Саф’янівської сільської ради наводили лад в селі Саф’яни – фарбували лавочки в місцевому парку та облагороджували територію навколо адміністративної будівлі старостинського округу.

Робота триває! Закликаємо всіх разом підтримувати порядок та благоустрій нашої громади, піклуватися, щоб наша країна була впорядкованою та охайною, незважаючи на складні часи та війну! Пам’ятаємо, що чистота починається з кожного!

Щира вдячність усім причетним!