В Саф'янівській громаді продовжують свою роботу Пункти незламності 1

Ситуація в Україні залишається критичною. Ворог з особливою жорстокістю наносить ракетні удари не тільки по об’єктам цивільної інфраструктури, а і по енергетичним.

Енергетики працюють цілодобово та, ризикуючи своїм життям, роблять неможливе, щоб якнайшвидше повернути електроживлення в кожну оселю.

На випадок відсутності електропостачання в Саф’янівській громаді розгорнуті Пункти Незламності, які розташовані за наступними адресами:

– село Саф’яни, вул. Грушевського, 85 (адміністративна будівля)
– село Кам‘янка, вул, Миру, 7б (Палац спорту)

Перш за все, кожен із них забезпечений генератором, що дозволяє у випадку довготривалої відсутності світла зарядити свої телефони чи гаджети. Також тут можна зігрітися і попити гарячого чаю або кави.

Крім того, в адміністративній будівлі кожного старостинського округу розташовані пункти обігріву.

Продовжуємо працювати та виборювати нашу Перемогу!