До Саф'янівської громади надійшла сумна звістка - обірвалось життя керівника селянського фермерського господарства «Чебана П.Г.» Чебана Петра Григоровича 1

Петро Григорович займався сільськогосподарською діяльністю – вирощував пшеницю, ячмень, горох, кукурудзу, соняшник та інші зернові культури.

Останні роки роки Петро Чебан активно розвивав зрошувальну систему та мав високі показники врожаю, бо до праці з землею відносився з любов’ю.

Саф’янівська сільська рада та її виконавчий комітет висловлюють щирі співчуття родині Петра Григоровича.

Нехай світлий спомин про нього назавжди залишиться в серцях рідних, друзів, колег, усіх, хто його знав, любив і шанував.

У скорботний час поділяємо горе родини і глибоко сумуємо з приводу непоправної втрати.

Вічна пам’ять!