В Саф‘янівській громаді продовжуються розважальні заходи для дітей-переселенців 1

Завдяки співпраці Саф’янівської сільської ради з ГО «Регіональний аналітичний центр» в рамках проекту «Захист, гуманітарна допомога та захист внутрішньо переміщених осіб на півдні Одещини, що постраждали від ескалації воєнних дій» за фінансування міжнародної місії #WeWorld в Саф’янівській громаді неодноразово проходили розважальні заходи для дітей-переселенців.

Цими вихідними за участю Саф’янівського сільського голови Наталії Тодорової та ГО «Регіональний аналітичний центр» було організоване справжнє свято для маленьких внутрішньо переміщених осіб, які тимчасово проживають в селах Кислиця, Стара Некрасівка та Саф’яни.

Допомогав організувати розважальні заходи блогер, ведучий дитячих та дорослих свят Валерій Волканов.

Діти з великим задоволенням приймали участь у танцювальному майстер-класі, вгадували улюблені пісні, змагались в командах, вболівали один за одного та виконували модні челенджі.

Діти – це наше щастя та майбутнє! Тому дуже важливо, незважаючи на сьогоднішні реалії, повертати до дітей радісні очі та посмішку на обличчя.