В Саф’янівській сільській раді відбулась апаратна нарада 1

Сьогодні під головуванням Саф’янівського сільського голови Наталії Тодорової відбулась апаратна нарада, під час якої були розглянуті важливі питання життєдіяльності громади.

Основну увагу було приділено питанням щодо збиральної та посівної кампаній. У зв’язку з погодно-кліматичними умовами, показники цьогорічного врожаю нижче планових. Наразі одночасно зі збиральною кампанією триває посівна. Вже засіяно озимої пшениці 72% від планових показників, на 50% – озимого ячменю та рапсу.

Крім цього, увагу присутніх акцентовано на роботі з внутрішньо переміщеними особами та надання їм різних видів допомог.

З сьогоднішнього дня в закладах освіти розпочалось очне навчання. Головою громади Наталією Іванівною наголошено на важливості організації безпечного навчання дітей та дотримання алгоритму дій при сигналі «Повітряна тривога».

Крім того, цього тижня в школах громади будуть проведені благодійні заходи на підтримку ЗСУ.

За результатами наради надані відповідні доручення.

В Саф’янівській сільській раді відбулась апаратна нарада 3