В Саф’янівській громаді тривають благодійні заходи на підтримку ЗСУ 1

У неділю, 20 серпня, в Будинку культури села Першотравневе відбувся благодійний концерт на підтримку Збройних Сил України.

Талановиті артисти-аматори населених пунктів Першотравневе та Кислиця демонстрували свої вокальні та хореографічні вміння, даруючи тепло своїх сердець кожному, хто у цей день прийшов підтримати українських захисників.

До заходу долучились Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова, староста Першотравневського старостинського округу Віктор Чорний, депутат Саф’янівської сільської ради Світлана Кіркова, начальник відділу культури, молоді, туризму та спорту Саф’янівської сільської ради Людмила Дерменжи та помічник народного депутата України Ігор Скоробреха, подякувавши всім, хто долучився до доброї справи.

Присутні могли відпочити, насолодитися українськими піснями та танцями, адже все це, що від душі та істинно рідне серцю українця, проймало до сліз усіх слухачів, об’єднуючи вірою, що ми особлива та сильна нація.

Упродовж концерту вдалося зібрати 8 643 грн, що вкотре доводить небайдужість громадян до потреб української армії та їхню готовність допомагати. Всі кошти будуть передані на потреби наших захисників.

Дякуємо всім, хто долучився до заходу, в чиїх серцях любов до України! Разом до Перемоги!

Фото доступне за посиланням: https://www.facebook.com/safianyotg/posts/pfbid0CSsnaUiSarc6x5zmXF1oKpD9tEsS9UsggfAtpoQVsPvibR9wis9H4ygHeEGUQZ5Jl