В Саф’янівській сільській раді відбулась апаратна нарада 1

Робочий тиждень в Саф’янівській сільській раді розпочався з проведення чергової апаратної наради.

На початку наради присутні хвилиною мовчання вшанували памʼять захисників України та мирних громадян, які загинули під час російсько-української війни.

Після чого Саф’янівській сільський голова Наталія Тодорова поінформувала керівників структурних підрозділів ради про заходи, які проводитимуться в громаді цього тижня.

Крім того, під час наради присутні прозвітували про підсумки своєї діяльності на минулому тижні, відокремили проблемні питання у відповідних галузях та шляхи їх вирішення.

Вкотре було зосереджено увагу на наповненні бюджетів всіх рівнів, допомозі внутрішньо переміщеним особам та належному функціонуванні укриттів в громаді.

За результатами наради були надані відповідні доручення працівникам ради.