В Саф'янівській громаді відкрили четвертий "Клас безпеки" 1

Сьогодні, 24 березня, в Бросківському закладі загальної середньої освіти відбулось урочисте відкриття «Класу безпеки», в якому взяли участь начальник управління освіти Саф’янівської сільської ради Тетяна Якименко; староста Бросківського старостинського округу Світлана Москвич; начальник ВОНПР та ЗЦЗ Ізмаїльського району РУ ГУ ДСНС України в Одеській області Ганна Подаруєва; провідний інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Ізмаїльського району РУ ГУ ДСНС України в Одеській області Вікторія Курашова; старший інспектор ювенальної превенції Ізмаїльського РВП ГУНП в Одеській області Віктор Богданович; поліцейський офіцер Саф’янівської громади відділу превенції  Ізмаїльського РВП ГУНП в Одеській області, капітан поліції Роман Топал; старший лейтенант поліції Іван Бочковар; поліцейський роти з обслуговування м. Ізмаїл, капрал поліції Марина Чєтіна; начальник відділу дошкільної та позашкільної освіти управління освіти Саф’янівської сільської ради Ольга Кіосєва та головний спеціаліст відділу дошкільної та позашкільної освіти управління освіти Саф’янівської сільської ради Інна Дімієва.

Це вже четвертий в громаді та другий за тиждень “Клас безпеки”.

Директор Бросківського закладу загальної середньої освіти Алла Водзяновська та педагоги школи презентували «Клас безпеки», який передбачений для проведення практичних уроків з основ безпечного середовища дітей та учнівської молоді школи.

Через активність російського ворога захід частково довелось проводити в укритті. Проте,  це не завадило представникам поліції та рятувальникам провести для дітей інтерактивні заходи щодо безпеки під час повітряної тривоги, надзвичайних ситуацій, виявлення підозрілих предметів; правил дорожнього руху та жестів регулювальника; спілкування з незнайомцями та поліцейськими, а також відповідальності неповнолітніх перед законом. Крім того, поліцейські нагадали школярам про правила поведінки під час канікул.

Обізнане підростаюче покоління – це майбутнє нашої країни! Поки лунають сирени та літають ворожі ракети по всій Україні, наші діти вчаться жити в умовах повсякденної небезпеки та стають все розумнішими та відповідальнішими за себе і своїх близьких. В сучасному світі вони не загубляться, а подібні «Класи безпеки» лише допоможуть їм стати більш обізнаними».