В Саф’янівській громаді відкрився одинадцятий «Клас безпеки»! 1

Сьогодні, 21 червня, в Саф’янівській територіальній громаді відкрився 11-й «Клас безпеки» на базі Кислицького закладу загальної середньої освіти, який забезпечить навчання учнів ключовим аспектам безпеки.

Творчим та креативним педагогічним колективом школи було організовано справжнє свято. Вітальною піснею «А ми вітаємо Вас в Кислиці», яку виконав вокальний колектив учителів «Вербиченька», зустріли почесних гостей адміністрація та педагогічний колектив навчального закладу. Чарівну танцювальну композицію «Дивна квітка» продемонстрували дівчата хореографічного колективу «Візерунок». Учнями школи було представлено театральне дійство «Пригоди друзів влітку», під час якого хлопчики і дівчатка у жартівливій формі показали, які небезпеки можуть їх чекати під час літніх канікул.

Урочисто відкрили «Клас безпеки» Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова, начальник управління освіти Тетяна Якименко, директор Кислицького ЗЗСО Іван Загарій та староста Кислицького старостинського округу Михайло Шевченко.

У сучасному, яскравому, просторому та інтерактивному кабінеті зустріли учнів діти-інструктори, які в ігровій формі презентували кожну облаштовону тематичну зону та нагадали присутнім правила дорожнього руху, пожежної безпеки, основні правила поводження з вибухонебезпечними предметами та основи домедичної допомоги. Цікаво було представлено зону психологічного розвантаження, яка містить багато дидактичного матеріалу: кінетичний пісок, іграшки для зняття емоційної напруги, релаксаційні пір’їнки для розвантаження, настільні психологічні ігри, розмальовки, тематичні картки.

Представниками поліції та рятувальниками проведений традиційний профілактичний захід у новоствореному класі, який сприяв формуванню у дітей відповідального ставлення до власної безпеки у різних сферах життя, знань правил дорожнього руху та поведінки під час виникнення пожежі, алгоритму дій під час виявлення підозрілих предметів.

Фото за посиланням: https://www.facebook.com/safianyotg/posts/pfbid022WycD1ZiXmfBMvBsYWQ7MKUS8ur4CmfVdTRtrZb1CRdVi3YXrUYsx5tnCkSUMeVjl