Чекати "кращих часів" - марна ідея 1

Час від часу ви пишете, що тривожність неможливо подолати у такі часи.

Але важливо знати, що тривога є різна. Є здорова і необхідна — та, що мобілізує у моменти реальної небезпеки. А є нав’язлива і безкінечна, немов гудіння у голові 24/7, навіть коли вам нічого не загрожує. Нездорова тривога змушує очікувати, що от-от станеться щось погане; виснажує вас, змінює вас як людину і рухає у лапи тривожних розладів.

І чекати кращих часів, щоб поборотися за тишу в своїй голові — марна ідея. Бо нездорова тривога ніколи не дозволить вам повірити, що кращі часи настали. Працювати із нездоровою тривогою варто вже. Цей процес може бути повільним, але не здавайтесь, формуйте нові мисленнєві звички і побачите результат. Один день — один крок. І це завжди краще, ніж не робити нічого.

Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?» за ініціативою Олени Зеленської допоможе знаходити в собі сили щодня, навчитися піклуватися про себе, опановувати стрес, тривогу, гнів тощо.

Розробку та впровадження Всеукраїнської програми ментального здоров’я координує Міністерство охорони здоров’я України. Всесвітня організація охорони здоров’я – експертний партнер, виконавчий партнер – ГО «Безбар’єрність». Майданчиком для розробки й ухвалення рішень є Міжвідомча координаційна рада при Кабінеті Міністрів України. Комунікаційна кампанія реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Дізнавайтеся більше – http://howareu.com.