В Саф’янівській громаді відзначили День пам‘яті та примирення 1

Сьогодні, 8 травня, Україна відзначає День пам’яті та примирення, присвячений пам’яті жертв Другої світової війни.

Минуло 78 років з того часу, як прозвучали залпи салюту на честь Великої Перемоги над фашистським нацизмом у Другій світовій війні. Сьогодні Перемога болем відгукується в кожному серці, оскільки немає, напевно, жодної української сім’ї, якої б не торкнулася війна.

Саф’янівська територіальна громада долучилась до вшанування пам’яті тих, хто ціною власного життя виборов велику Перемогу.

В урочистих заходах взяли участь керівництво, депутатський корпус , старости старостинських округів та мешкнаці Саф’янівської громади, які поклали квіти до Пам’ятника невідомому солдату.

Саф‘янівська сільська рада висловлює шану героям Другої світової війни та низько схиляє голови перед тими, хто усвідомлено й жертовно віддав своє життя у цій кровопролитній війні.