В Саф’янівській сільській раді відбулась апаратна нарада 1

Сьогодні, 28 листопада, в Саф’янівській сільській раді відбулась чергова апаратна нарада.

На початку наради присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих військовослужбовців та мирних мешканців України, які загинули в кривавій російсько-українській війні.

Після чого присутні розглянули низку важливих питань щодо життєдіяльності громади в умовах воєнного стану. Минулий тиждень виявився справжнім випробуванням – пристосуванням до життя в умовах відсутності світла та тепла. Голова громади Наталія Тодорова наголосила на тому, що в громаді розгорнуті два Пункти Незламності (Палац спорту в селі Кам’янка і адміністративна будівля села Саф’яни) та пункти обігріву в адміністративних будівлях кожного старостинського округу, де можна зігрітись, підзарядити телефони та павербанки, а також отримати необхідну допомогу.

Ще одне актуальне питання, підняте на нараді, – вакцинація населення від COVID-19. З початком війни увага людей зосередилась на військових діях, проте, на жаль, пандемія коронавірусної інфекції нікуди не зникла. Зараз в країні спостерігається погіршення епідеміологічної ситуації та велика кількість хворих на COVID-19. На превеликий жаль, є летальні випадки… Тож Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова нагадала на важливості вакцинації, адже лише вона захищає від важкого перебігу коронавірусної хвороби та рятує життя!

Крім того, Наталія Іванівна поінформувала, що наразі всі села громади підключені до електроживлення. Відбуваються аварійні відключення сіл від електропостачання. Наразі графіки відключень не діють.

Заклади охорони здоров’я працюють в штатному режимі. В торгівельних мережах в наявності продукти першої необхідності. Транспортне сполучення працює згідно з графіками.

За результатами наради працівникам були надані відповідні доручення.