В селі Кам’янка завершуються роботи по бурінню свердловини 1

З початку повномасштабного вторгнення російської федерації на територію України Палац спорту ім. М.Г.Миндру став прихистком для багатьох українців, які вимушені були бігти від війни та обстрілів.

Адміністрація Саф’янівської громади тепло зустріла внутрішньо переміщених осіб, обігріла та продовжує надавати всебічну допомогу, однак Палац спорту не був розрахований на таку чисельність людей, тому виникла потреба в забезпеченні достатньою кількістю води.

В селі Кам’янка функціонує артезіанська свердловина, але її недостатньо, щоб забезпечити потреби у питній воді. Тому спільними зусиллями керівництва Саф’янівської сільської ради, народного депутата України Анатолія Урбанського, заступника голови Одеської обласної ради Олександра Урбанського, Благодійного фонду Урбанського «Придунав’є» та старости села Кам‘янка Івана Лефтерова проводяться роботи по бурінню нової свердловини, яка забезпечить достатньою кількістю води потреби переселенців.

Дякуємо всім причетним за допомогу! Саме так, разом, кожен на своєму фронті, наближаємо спільну Перемогу!