В Саф’янівській сільській раді відбулась нарада щодо створення опорного навчального закладу 1

У Саф’янівській сільській територіальній громаді триває робота по розробленню перспективного плану трансформації мережі закладів загальної середньої освіти.

Перший етап цієї важливої та відповідальної роботи проводився управлінням освіти та директорським корпусом шкіл громади у 2022 році. Проаналізовано динаміку народжуваності у населених пунктах з 2015 по 2021рік, транспортне сполучення між селами, мережу та наповнюваність класів у школах до 2027 року, контингент десятикласників до 2030-2031 навчального року та дев’ятикласників, які після завершення базової середньої освіти продовжують здобувати загальну середню освіту у професійних ліцеях, коледжах чи інших навчальних закладах. Це дало змогу визначити кількість академічних ліцеїв, які в перспективі зможуть забезпечувати якісну профільну освіту старшокласників та розробити проект перспективного плану трансформації мережі закладів загальної середньої освіти і створення опорних закладів у громаді.

Наразі ця робота виведена на рівень старостинських округів, а потім – депутатського корпусу Саф’янівської сільської ради.

У п’ятницю, 3 лютого, в Саф’янівській сільській раді відбулось засідання робочої групи по створенню опорного закладу в громаді. Такий заклад планується створити на базі Ларжанського закладу загальної середньої освіти.

Робота триває.