В Саф’янівській сільській раді відбулась нарада з фахівцями із соціальної роботи та соціальними працівниками 1

В середу, 3 травня, в Саф’янівській сільській раді під головуванням Саф’янівського сільського голови Наталії Тодорової відбулась робоча нарада з фахівцями із соціальної роботи та соціальними працівниками Саф’янівської громади.

Під час наради були розглянуті питання щодо формування соціального паспорту громади, реєстрації надавачів соціальних послуг, роботи з внутрішньо-переміщеними особами, в тому числі інформаційної, особами, які перебувають у складних життєвих обставинах, та особами, які мають психічні та поведінкові розлади.

Крім того, було розглянуто питання щодо змін до чинного Законодавства; а також ознайомлення ВПО стосовно вимог ст. 6-9 ЗУ №1706-VII «Про забезпечення прав і свобод ВПО» про їх права та обов’язки, а також про підстави скасування дії довідки про взяття на облік ВПО та внесення відомостей про це в Єдину інформаційну базу даних про ВПО.

Також на нараді голова ГО «Regional Analytical Center» Світлана Гудь представила проект «Соціальна згуртованість та підтримка внутрішньо-переміщених осіб та інших уразливих верств населення в громадах на півдні Одеської області», який буде зосереджений на гуманітарних аспектах проектної діяльності, спрямованої на підтримку соціально незахищених категорій, у тому числі ВПО, внаслідок гуманітарної кризи через російську військову агресію проти України.

За підсумками наради фахівцям із соціальної роботи та соціальним працівникам були надані відповідні доручення.