В Саф’янівській сільській раді відбулась нарада з представниками Пенсійного фонду 1

У вівторок, 2 травня, в Саф’янівській сільській раді відбулася робоча нарада за участю начальника відділу обслуговування громадян міста Ізмаїл Головного управління пенсійного фонду України в Одеській області Тетяни Гудими з адміністраторами віддалених робочих місць відділу «Центр надання адміністративних послуг».

Основна увага була приділена питанню оформлення документів для отримання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг населенням громади. Дане питання є вкрай актуальним і стосується потреб найуразливіших груп населення, доступність послуг для яких є більш затребуваною об’єктивними обставинами їх становища, тому що більшою мірою за цими послугами звертаються громадяни з дітьми, люди старшого віку та малозабезпечені.

З метою покращення рівня взаємодії Пенсійного фонду України та відділу «ЦНАП» Саф’янівської сільської ради Тетяною Гудимою були надані консультації і роз’яснення щодо порядку і умов призначення субсидій, пільг, компенсацій та допомог; законність прав на різні види допомог; порядок виплати субсидій, пільг, компенсацій через банківські установи та поштові відділення; оформлення електронних заяв через Інтегровану інформаційну систему «Соціальна громада».

Присутні були ознайомлені з переліком електронних послуг, які надаються через Веб-портал Пенсійного фонду та способами отримання доступу до цих електронних послуг.

Нарада пройшла в конструктивному руслі.