В школах Саф’янівської громади відбулись благодійні ярмарки на підтримку ЗСУ 1

Саф’янівська сільська територіальна громада підтримує військовослужбовців Збройних Сил України, котрі зі зброєю в руках, ризикуючи життям, дають відсіч російським окупантам.

Сьогодні в закладах загальної середньої освіти Саф’янівської громади відбулись благодійні ярмарки на потреби ЗСУ. Юні мешканці громади, наслідуючи приклад дорослих, вирішили власноруч допомогти нашим захисникам, взявши активну участь в благодійному заході.

Школярі разом зі своїми батьками напекли різноманітні домашні смаколики, принесли фрукти, солодощі, смачні напої та вироби, виготовлені своїми руками.

Підтримала ініціативу юних мешканців громади Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова, яка теж доєдналась до благодійних заходів.

Виручені кошти з проведених благодійних ярмарок підуть на потреби військовослужбовців ЗСУ.