Восьмий "Клас безпеки" в Саф'янівській громаді відкрито! 1

У четвер, 25 травня, на базі Першотравневського закладу загальної середньої освіти був відкритий восьмий «Клас безпеки» в громаді.

В заході взяли участь керівництво управління освіти Саф’янівської сільської ради, представники патрульної та ювенальної поліції, працівники ДСНС.
Новостворений клас відповідає загальній концепції школи і створений в стилі міста безпеки. З креативним підходом «Клас безпеки» був презентований у вигляді подорожі по містечку на чолі з директором Світланою Кірковою та з учнями школи. Діти, переодягнені у форму рятувальника, поліцейського, військового та медичних працівників, з великим ентузіазмом демонстрували гостям інтерактивно облаштовані, яскраві зони класу з безпеки життєдіяльності, мінної та пожежної безпеки, домедичної допомоги і зону психологічного розвантаження.

З великою зацікавленістю діти взяли участь у профілактично-розвивальному заході, який провели представники поліції та рятувальники. Школярі демонстрували високі знання з правил дорожнього руху, основних принципів безпеки та практичні навички з надання домедичної допомоги, дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій. Дуже відкриті, веселі, жваві вихованці Першотравневського ЗЗСО продемонстрували чудову руханку, яка додала колоритності проведеному заходу. Приємним сюрпризом для гостей школи, стали подарунки від вихованців гуртка «Умілі ручки»-магніти та брелки для ключів «Містечко безпеки».

Не зупиняємось, продовжуємо і далі створювати такі необхідні і вкрай важливі сьогодні «Класи безпеки»!