В Саф’янівській громаді пролунав останній дзвоник 1

У п’ятницю, 26 травня, у закладах загальної середньої освіти Саф’янівської територіальної громади відбулось свято «Останнього дзвоника».

Оберемки квітів, усміхнені обличчя, сльози на очах, щирі слова та вітання… Зі стрічками та бутоньєрками на грудях із написом «Випускник-2023» зібрались на шкільних подвір’ях громади 297 одинадцятикласників та 505 дев’ятикласників, котрі цього року покидають стіни рідного закладу. Проте, якщо частина учнів 9-х класів продовжить навчання у школі, то для одинадцятикласників шкільний дзвоник пролунав востаннє.

Аби привітати школярів та випускників з останнім шкільним дзвоником, побажати їм успіхів у складанні іспитів та вступі до вищих навчальних закладів, керівництво Саф’янівської сільської ради, старости населених пунктів, вчителя, батьки, рідні та друзі завітали на святкові лінійки.

Завершились урочисті заходи традиційним випускним вальсом і символічним «останнім дзвоником».

У добру путь і щасливу днину, дорогі випускники! А вам, школярі, чудових канікул!