З болем та зі сльозами на очах: в Саф’янівській громаді відбувся захід на честь воїнів, які героїчно загинули, безвісті зникли або потрапили у полон 1

Сьогодні, 22 серпня, в Саф’янівській територіальній громаді відбувся захід на честь мужніх воїнів, які героїчно загинули, безвісті зникли та які наразі перебувають у полоні.

В цей день Будинок культури села Саф’яни зібрав родини загиблих військовослужбовців та родини воїнів, які потрапили у полон або зникли безвісті.

Щирі слова співчуття рідні приймали від керівництва та депутатського корпусу Саф’янівської сільської ради.

Трагедія родин загиблих воїнів – це трагедія всієї Саф’янівської громади. Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова та секретар Саф’янівської сільської ради Сергій Стандратюк вручили подяки народного депутата України Анатолія Урбанського та Саф’янівської сільської ради, а також невеличкі подарунки родинам тих, хто в боротьбі за волю та кращу долю України не дожив до сьогоднішнього дня, тих, чиї долі наразі не відомі та тих, хто перебуває у ворожому полоні.

Захід продовжився неймовірно проникливими виступами солістів Вероніки Топової, Мілєни Боцу, Миколи Картеляна та Олексія Паладія, від музикальних композицій яких серце стискалось, а очі наповнювались слізьми, адже мова йшла про найдорожчих, про найболючіших…

Сумно від того, що білими лебедями в небеса відлітають найкращі, хто міг ще жити, любити, творити… Нерідко в небесній височині можна побачити, як раптово, немов одірвавшись, падає зоря та блискавично згорає, не встигнувши долетіти до землі. Так і зірки наших Героїв – спалахнули на небосхилі, яскраво горіли їх добрими вчинками, гідними подвигами, але ніколи не погаснуть в наших серцях.

Скільки б часу не минуло, ніколи не зітруться в пам’яті імена тих, хто не повернувся з війни. Саф’янівська громада завжди пам’ятатиме свої захисників – тих, хто не скорився ворогові, не впав духом, не зрадив, хто в сьогоденні пожертвував власним життям за право жити вільними у своїй державі. Низький уклін та вічна пам’ять справжнім Героям!

Саф’янівська громада з вірою та надією чекає всіх тих, хто наразі в полоні та безвісті пропав. Дякує кожному, хто сьогодні в строю продовжує боронити нашу землю від окупантів!

Слава Україні!
Слава Збройним Силам України!

Фото доступне за посиланням: https://www.facebook.com/safianyotg/posts/pfbid02aSzk3uAzq6C7VMHUva4gf1ZV8jWZPdWYdBpFotvJmTQSCaxT1E5gDny763jM95STl