Збірна команда спортсменів Саф'янівської громади - переможець у комплексному заліку серед команд сільських, селищних територіальних громад спортивних ігор Одещини 2021 року! 1

Протягом минулого року в Одеській області проходила спартакіада по 14 видам спорту, в якій почесне перше місце посіла команда спортсменів Саф’янівської сільської територіальної громади.

Команду переможців нагородила начальник управління фізичної культури та спорту Одеської обласної військової адміністрації Валентина Кольчак та голова Одеської територіальної громадської організації «Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Колос» Тетяна Федоренкова.
Подякою за всебічну підтримку та особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту в громаді та за підсумками участі у спортивних іграх Одещини 2021 року нагороджені Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова та головний спеціаліст відділу культури, молоді, туризму та спорту Саф’янівської сільської ради Геннадій Барков.

Вітаємо команду переможців!

Нехай попереду на вас чекають ще тисячі таких нагород і успішних змагань! Ніколи не падайте духом, не втрачайте свою впевненість і цілеспрямованість, а йдіть тільки вперед та досягайте своєї мети!