ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ ОДЕСЬКОЇ ОДА СЕРГІЯ ГРИНЕВЕЦЬКОГО ДО МЕШКАНЦІВ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ 1
Шановні мешканці Одещини!

Разом з вами ми пережили першу та другу хвилі пандемії COVID-19 та жорсткий локдаун. Але коронавірусна інфекція знов наступає, стрімко зростає кількість хворих та померлих.

Сьогодні динаміка розвитку хвороби наближується до рівня попереднього піку захворюваності.

За минулий тиждень було зареєстровано майже сім з половиною тисяч випадків інфікування COVID-19, що на п’ятдесят п’ять відсотків більше, ніж тижнем раніше.

Наголошу, що 99 % усіх хворих на COVID-19 у лікарнях області – не вакциновані громадяни.
Реальний варіант повернення до нормального життя – це вакцинація! Необхідно усвідомити, що вакцинацію введено як альтернативу локдаунам, через які закриваються установи і підприємства, а відповідно втрачають роботу люди.
Питання щодо вакцинації є головним і для забезпечення в регіоні нормального освітнього процесу, адже усі ми відчуваємо невтішні наслідки дистанційного навчання.
Пандемія перелаштувала наше життя, і ми маємо виробити «колективний» імунітет проти страшної хвороби.
Щеплення здійснюється на безкоштовній основі та незалежно від місця реєстрації. Люди, які роблять щеплення, не лише захищають себе від важкого перебігу в разі захворювання – вони захищають оточення, зокрема членів своєї родини.
Не ігноруйте вакцинацію, це найменше що ви можете зробити для свого здоров’я та життя! Сподіваюся на Ваше розуміння і свідому громадську позицію.
Бережіть себе та будьте здорові!
https://youtu.be/tyYAkT4iOX8