В Саф’янівській сільській раді відбулась чергова апаратна нарада 1

У понеділок, 18 жовтня, в Саф’янівській сільській раді під головуванням першого заступника Саф‘янівського сільського голови Петра Хаджикова відбулась чергова апаратна нарада.

На початку засідання перший заступник Саф‘янівського сільського голови Петро Хаджиков повідомив присутніх, що з сьогоднішнього дня в Одеській області встановлений «червоний рівень» епідемічної небезпеки поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Головний спеціаліст з питань цивільного захисту, оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Саф’янівської сільської ради Олег Григор’єв ознайомив присутніх із протоколом позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Саф’янівської сільської ради, яке відбулось 16 жовтня, щодо запровадження посилених протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території Саф’янівської сільської територіальної громади.

Після чого співробітниками Саф‘янівської сільської ради були розглянуті актуальні питання життєдіяльності громади, які стосувалися освіти, медицини, соціальної сфери, культури та фінансів. Був проаналізований поточний стан справ у громаді та визначено коло головних завдань на найближчий період.