Зустріч з представниками поліції 1

23 вересня до Старонекрасівського закладу загальної середньої освіти завітали старший інспектор ювенальної превенції Ізмаїльського РВП ГУНП Кочколов Роман Іванович та дільничий офіцер Топал Роман Вікторович.

З метою попередження та профілактики вчинення неповнолітніми злочинів та правопорушень, поліцейські офіцери провели профілактичні бесіди із школярами.

Основним завданням зустрічі була розмова про те, як попередити та усунути негативні явища, пов’язані з жорстоким поводженням неповнолітніх стосовно однолітків.

Працівники поліції обговорили з учнями поняття «булінгу».
З’ясовували також його види і форми, обговорили питання щодо його протидії. Поліцейські наголосили на недопущенні жорстокості й насильства серед дітей та негативні наслідки насильства і жорстокої поведінки.

Старший інспектор ювенальної превенції Ізмаїльського РВП ГУНП Кочколов Роман Іванович розповів учням про відповідальність за вчинення кримінальних та адміністративних правопорушень неповнолітніми. Окремо зупинились на злочинах проти життя і здоров’я, волі, честі та гідності особи.